.

.

Гинисовата Draught Пивце Стакло 20oz (Пакување од 2)

Гинисовата Draught Пивце Стакло 20oz (Пакување од 2)

мислење на клиентот:

DEN 556.32
Достапност
Во достапна форма

вредност : "'Уживате во совршено истури пивце на "црна нешта' со нови Гинисовата Гравитацијата Стакло; мора да се има за во Гинисовата љубовник во вашиот живот.Гравитацијата Стакло widens на врвот и има тенки, долги ѕидовите за да им помогне на покажат на кадифена црна боја на Гинисовата.Со нова, contoured форма, Гинисовата Гравитацијата Пивце Стакло карактеристики врежана во свирењето на Харфа на задната страна од стакло и го Руши Харфа Лого на предната страна."'.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите