.

.

ОБИЧАЈ Cowhide Пивско Шише Носителот, Кожа Долг Врат Пиво Coolie

ОБИЧАЈ Cowhide Пивско Шише Носителот, Кожа Долг Врат Пиво Coolie

мислење на клиентот:

DEN 958.80
Достапност
Во достапна форма

Обичај ласерски гравирани patch - ИМАЈТЕ на ум : **Не се Заштитени со авторски права или заштитна марка на слики, освен ако не се сопственици на сликата.Дното направени од Балистички Најлон да седат рамен & secure / Целосно наредени со изолирани ткаенина.Тешки YKK месинг патент во задниот со кожа повлече за "loading" пијалаци.Пијалоци лесно слајдови кога ќе си се подготвени за рефил.Издржливи cowhide - ги чисти и нека се исуши природно.Обичај Cowhide Coolie, Персоналните Пиво Huggie, Пивско Шише Носителот - Уникатен Подарок - Пијалаци ќе стојат во каква било толпата - Трансакцијата е за (1) ПРИЛАГОДЕНО рачно изработени Пивско Шише Носителот - Изберете природни cowhide или животински печати cowhide - Листата ги ВКЛУЧУВА кориснички ласерски гравирани кожни patch - Одговара на стандард 12oz долг врат пивски шишиња - Изберете : Име~ Почетна(s)~ Слика~ Државата Преглед~ Логото~ Бренд~ Цитирам - ИЛИ Комбинација На : Слика~ Државата Преглед~ Име~ Почетна(s)- ЗАБЕЛЕШКА : Комбинација не вклучува Цитати~ Логото~ Бренд - Ние не можат да го користат сите авторски права на слики (освен ако не поседувате авторски права)- Пиво останува студена /Страна останува топло Направени Во Монтана - рачно изработени од квалитетни рака избрани се крие-Бои се прикажани претставуваат природни, животински печати и киселина се мијат cowhide бои - Повеќе ласерско гравирање опции за да ви помогне да се создаде вашиот сопствен пијалаци носителот-Боја & шема во текот на cowhides варира за еден-на-еден вид Црвено Небо Coolie -рачно изработени во Монтана.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите