.

.

Skyjacker JA770 Pitman Рака за 4 - 6 Лифт

Skyjacker JA770 Pitman Рака за 4 - 6 Лифт

мислење на клиентот:

DEN 2185.68
Достапност
Во достапна форма

Се подигне Вашиот 4 X4, Без да Влијаат Drivetrain.Се подигне Вашиот 4 X4 Без да Влијаат на Управниот Performa.Се Елиминира Судрат Управува Проблеми.Ограничен Доживотна Гаранција.Се подигне вашиот 4x4, без да влијаат drivetrain или управниот перформансите на системот со овие pitman раце од Skyjacker.Овие раце им помогне да се елиминира судрат-управува проблеми поврзани со новите крена возила.Тие доаѓаат достапен во стандардна или екстремен пад верзии, во зависност од возилото апликација и суспензија лифт на висина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите