.

.

lightclub Самостојна A-Z Дрво, Дрвени Букви Азбука Виси Свадба Дома Партија Оркестарот за Свадба за Деца Бебе Име Девојки Спална соба Свадба Brithday Партија Дома Декор-W Пис?

lightclub Самостојна A-Z Дрво, Дрвени Букви Азбука Виси Свадба Дома Партија Оркестарот за Свадба за Деца Бебе

мислење на клиентот:

DEN 83.76
Достапност
Во достапна форма

Тип : Дрвени Азбука Материјали : Дрво Карактеристики : Дома Декорација, Свадба Додатоци, Самостојна Големина : 10cm x 10cm x 1,5 см/3.94" x 3.94" x 0.59" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Азбучен карактер е различна големина ќе бидат различни.Пакет се Вклучени : 1 x Дрвени Азбука.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите