.

.

Топчиња со ист Снабдување 5020PB Безбедност Сијалица Pipet Додатен (Пакување од 144)

Топчиња со ист Снабдување 5020PB Безбедност Сијалица Pipet Додатен (Пакување од 144)

мислење на клиентот:

DEN 20031.60
Достапност
Во достапна форма

Една големина сијалица одговара на сите големина pipets.Обезбедува потребните вшмукување да се пополни стандард стакло и пластика pipets безбедно.Само стискаш крушка, допрете за да се врати на pipet и подготвување на течност.Отстрани сијалица, и контрола на течност ниво со индекс прст, како и обично.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите