.

.

Colcolo Метал Pin Тонг Менгеме На Назад 2 Collets 4 Вилици Види

Colcolo Метал Pin Тонг Менгеме На Назад 2 Collets 4 Вилици Види

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Тоа има мини и микро големина на делови од 0.2-3мм.Совршен за одржување вежба битови, reamers, датотеки, навртки, славини, лемење на жица, заедно со други слични апликации, како што жица завиткување и beading проекти;.Материјал : Метал;.Дизајниран за накит одлуки, watchmakers, или хоби изработката;.Големина : 105mm долго,8mm дијаметар;.Опис : - Материјал : Метал; - Големина : 105mm долго,8mm дијаметар; - има мини и микро големина на делови од 0.2-3мм - Совршени за одржување вежба битови, reamers, датотеки, навртки, славини, лемење на жица, заедно со други слични апликации, како што жица завиткување и beading проекти; - Дизајниран за накит одлуки, watchmakers, или хоби изработката;Пакетот Вклучува : 1 Парче Pin менгеме на назад.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите