.

.

Се тркалаат Pin Удар,Во 1/8 Совет,4 3/4 Во L -6 пакет

Се тркалаат Pin Удар,Во 1/8 Совет,4 3/4 Во L -6 пакет

мислење на клиентот:

DEN 1114.56
Достапност
Во достапна форма

Се Тркалаат Pin Удар.Должина (Во.) 4 3/4 во.Совет Големина (Во.) 1/8 во.Хексадецимален (Во.) 5/16 во.Tether Способен.Се Тркалаат Pin Удар, Должина (Во.) 4 3/4 во Совет Големина (Во.) 1/8 во Хексадецимален (Во.) 5/16 во, Tether Способен, -, 1 парче Дизајн, Хром Vanadium Челик Со Црна Оксид Заврши Изградбата, -, -, ги Исполнува/Exceeds -.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите