.

.

Tactix 230011 Удар Pin Сет, Црна/Портокал, 6-Парче

Tactix 230011 Удар Pin Сет, Црна/Портокал, 6-Парче

мислење на клиентот:

DEN 320.16
Достапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Алатки.Објектот Пакет Димензии : 20.6 cm L X 9.4 cm W X 1.6 см Х Точка Пакет Тежина : 1.146 lbs.Земја На Потекло : Кина.Експерт во Индустријата со класа на ваков вид; TUV/ГШ заверена;2, 3, 4, 5, 6.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите