.

.

ITROLLE Пеперутка Pin Назад 70PCS 12mm Бронза Пеперутка Спојки Поддржува Носителите на Спојката Значка Lapel Вратоврска Tacks Назад Замена

ITROLLE Пеперутка Pin Назад 70PCS 12mm Бронза Пеперутка Спојки Поддржува Носителите на Спојката Значка Lapel

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Лесен за користење : значка На спојката е лесен за користење, лесен за инсталација и отстранување, и pin назад натпревари повеќето метални иглички.Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитет бакар метални материјали, рѓа-отпорни, отпорни на корозија, силни и издржливи.Тоа не е лесно да се промени боја и има подолг живот.Сигурно заклучување : задниот дел може да биде цврсто заклучени и закачени во место, нема потреба да се грижите за губење на значајна иглички.Широк спектар на апликации : Нашата пеперутка спојки вратоврска ноктите се погодни за домашно занает иглички и накит одлуки, lapel игли, вратоврска ноктите, бренд имиња, играчка игли, водич ленти, услугата ленти, можете да ги користите за да се прилагодат на многу објекти, како што се слики, ткаенини, Мапи, книги, белешки, итн.И домашен занает игли, погоден за брошеви, познати брендови, прикажување на книги, lanyards, кеси, елеци, капи, значки, колекционерски предмети, итн.Пакет содржина : ќе добиете 70 PCS бронзена значка спојки, доволно за да се задоволат секојдневните потреби.Спецификација Материјал : Бакар Дијаметар : за 12mm/0.47 инчен Боја : бронзени Пакет содржина : 70 PCS бронзена значка спојки Забелешка : 1. Мали предмети, може да предизвикаат задушување опасност, ве молиме да ги задржи подалеку од деца. 2. Бојата може да бидат различни, поради различни монитори, ве молиме да се разбере. 3. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2mm, ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите