.

.

Homyl 50pcs Brooch Грбот Безбедност Иглички Сребро Голем Бар Фати Назад Накит Наоди 37x5mm

Homyl 50pcs Brooch Грбот Безбедност Иглички Сребро Голем Бар Фати Назад Накит Наоди 37x5mm

мислење на клиентот:

DEN 175.92
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Железо метал.Pin Должина : Околу. 37mm.Плоча Ширина : Прибл. 5mm,Дупка со Дијаметар : Прибл. 2mm.Возен заклучување на pin за да го спречи отворањето случајно,Две -дупка плоча за лепење, resining или шиење одредување.Голема додатоци за вашите сопствени brooch, pin, значка или било кој друг занает проект кој бара pin.Опис : - Материјал : Железо метал - Pin Должина : Околу. 37mm - Плоча Ширина : Прибл. 5mm,Дупка со Дијаметар : Прибл. 2mm - Тркалање заклучување на pin за да го спречи отворањето случајно,Две -дупка плоча за лепење, resining или шиење одредување - Голема додатоци за вашите сопствени brooch, pin, значка или било кој друг занает проект кој бара pin Package Вклучува : 50 Парчиња Brooch Backs Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, монитори brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите