.

.

Водоотпорен Деца Креветчето Душек Заштитник Пинк со Сатен Деца Патување Pillowcase 2 Пакет Сива

Водоотпорен Деца Креветчето Душек Заштитник Пинк со Сатен Деца Патување Pillowcase 2 Пакет Сива

мислење на клиентот:

DEN 642.72
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ладење тоа нема да се апсорбира вашето бебе коса и природната влажност на кожата како памук pillowcase.Biloban деца pillowcase може да се комбинираат сјај, дебелина, мекост, и издржливост заедно.Корист за Коса и Кожа : 100% Сатен полиестер pillowcase од Biloban намалување на ноќното триење за анти-frizz, и анти-кршење на, тоа може да помогне во спречување на косата од knotting и месинг за кадрава коса.Деца pillowcase спречува спиење линии и ги штити трепките - го одржува вашето бебе е кожата мека и moisturized да го разубават вашиот малку нечиј лик.Креветчето Душек Подлога Совршено да се Вклопи : Мерки 28 x 52 x 5 инчи, се вклопува удобно врз било кој стандарден душек до 6in.Се вклопува неверојатна и го задржува душек мазна под листови за бебето да спие на.Кул Удобност : Бебе јасли влошки го задржува вашето бебе потоплите во зима и ладилникот во лето.Мека ткаенина е најмногу абсорбента текстил ткаенини,цртање влага далеку од кожата побрзо и овозможувајќи за поудобно ноќен сон.Biloban Животот Гаранција : Квалитет можете да им верувате, ако дете pillowcase 2 пакети не ги исполнува вашите потреби за било која причина, замена или враќање на пари, контактирајте со нас, ве молам?Biloban ние ќе ги реши сите прашања за вас. "Soft & Деликатна Pillowcase : Baby & деца pillowcase е изработен од сатен.Biloban е сатен е навистина хемиски слободни, ние користиме високо тема-број и посебно тесни ткаат.Тоа го прави нашето pillowcase мека на допир, така што бебето спие на мирен начин и да се обезбеди мир на умот на нивните родители.Не Патент, Но Плик Дизајн : Дете дете pillowcase донесе плик дизајн, главно обид е дека оваа pillowcase ќе се избегне патент клип бебето на косата или бебето џвакање на патент, Biloban бебе pillowcase ќе ги заштити бебињата за здрава растат. ".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите