.

.

Тампа Беј Хокеј 2021 Финалето На Шампионите Банер Сребрена Монета Фото Нане

Тампа Беј Хокеј 2021 Финалето На Шампионите Банер Сребрена Монета Фото Нане

мислење на клиентот:

DEN 2399.76
Достапност
Во достапна форма

двојно трска и чаша предниот панел има обичај и поединечно нумерирани 8" x 10" фотографија од 2021 Стенли Купот клучни играчи околу реномираните Стенли Купот, како и банерот сеќавање на нивниот пат кон шампионатот.Овој колекционерски рамка е означен со исковани 39mm сребро-обложено 2021 Стенли Купот комеморативна монета и исковани 39mm сребро-обложено тим логото паричка.На нумерирани сертификат за автентичност е сплетен помеѓу двете сребро-обложено монети.Ограничена серија од само 5.000 и официјално лиценцирани од страна на NHL и NHLPA.Со гордост се направени во U.S.A.by На Хајленд Нане!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите