.

.

Lofaris Mardi Gras Позадина Маскарада Карневалот Фотографија Позадина Злато Шампањ Балон Маска Роденден Луксузен Dacing Партија Украси Банер Фото Студио Реквизити 7x5ft

Lofaris Mardi Gras Позадина Маскарада Карневалот Фотографија Позадина Злато Шампањ Балон Маска Роденден Луксузен

мислење на клиентот:

DEN 402.48
Достапност
Во достапна форма

❤ Пакет : само 1 BUC позадина.Позадина Стојат или Клипови не се вклучени.Златниот не е навистина златна светлина, тоа е ефект на златна флеш на позадина. ❤ Големина : 7(W) x 5(H)ft / 210 x 150cm Лесна, Расклопна и се Користи Ако ви треба поголем големина или прилагодено слика ве молиме контактирајте ме. ❤ Квалитет : Винил.Мала тежина и лесен за ракување.лесно да се носат, трајни и навремено слободни.Одлична боја третман, реални детали и уметнички ефект. ❤ Употреба : Item ent укината.Што резултира во браздата.Обновување на методи што се следниве,се тркалаат до цврсто со еден цилиндар и потоа само се чека од 2 до 4 дена.На брчките и браздата се речиси отстранет.Ако е потребно, може да железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.Железо тоа со ниска топлина. ❤ Прилики : Идеален за свадба, бебе туш,партија, новороденче,фестивали,дома декорација ,отворено лица,деца и видео backdrops или се прикажува.Исто така, совршена за домашни миленичиња фотографија, производ фотографија, Youtbe, facebook,видео записи и DIY фото кабини.Пакет Содржина ✿ 1 парче 7 x 5 ft Фотографија Позадина (Виткање). ✿ Позадина Стои и клипови не се вклучени.Употреба на Методи со Користење позадина прстиња за да висат на штандот.Или препорачувам користење на овој и самолепливи куки кои привремено се лепат на ѕидот.Answer : ___________________________ Note : ✿ 1. Со цел да се олесни транспорт и пакување, ќе биде укината крпа позадина пратки, што резултира во creased (Неколку Случај), не грижете се, не влијаат да се користи, метод за обновување, како што следува : a.Ако е потребно, ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.б.Обеси се, и чекање за 3-4 дена. ✿ 2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. ✿ 3. На backdrops треба задржи на далечина да се земе слики.Исто така, многу голем формат на сликите може да се чини малку pixelated, кога ќе ја видите одблизу, но јас бидете сигурни дека се погодни само слики кои се користат за капки за да се обезбеди повеќето реални изглед е можно.Целосна 100% Задоволство Гаранција Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве молиме ни e-mail и ние ќе се направи ситуација во право.Ние стоиме зад нашите производи и ќе го направи она што е неопходно за да се обезбеди вашето задоволство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите