.

.

KUAIZI Ракав Подготвуваат Прст Поддршка Пенкалата Прсти Треска Сепаратор Прст Треска Завој на Прстите Guard Завој на Прстите на Заштитен Капак(Два Прста М)

KUAIZI Ракав Подготвуваат Прст Поддршка Пенкалата Прсти Треска Сепаратор Прст Треска Завој на Прстите Guard

мислење на клиентот:

DEN 458.40
Достапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Прст Треска Завој.Материјали : Најлон.Боја : Црна.Големина : M 11.5 cm,L 12.5 cm.Answer : ___________________________ Note : Погоден За Прст Обемот М 4.5-6.5 см,L 6.5-7.7 cm.Боја : Black Material : Nylon Size : М 11.5 cm,L 12.5 cm Product Тип : Прст Треска Bandage Note : Погоден За Прст Обемот М 4.5-6.5 см,L 6.5-7.7 cm Package содржи : 1*Прст Треска Bandage1.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm. 2.Се должи на многу фактори како што се прикаже осветленост и интензитет на светлина, вистински боја на овој производ може да биде малку поинаков од слика не се прикажува на веб страната.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите