.

.

SLATIOM Нови Папагал Кадифен Гнездо Зима и Топло Hammock Милениче Виси Замав Кревет Пештерата Птици во Кафез Куќа Оркестарот Птица Материјали

SLATIOM Нови Папагал Кадифен Гнездо Зима и Топло Hammock Милениче Виси Замав Кревет Пештерата Птици во Кафез

мислење на клиентот:

DEN 2427.12
Достапност
Во достапна форма

Дише и мек материјал го прави вашиот птица се чувствуваат многу удобно.Виси во кафезот може да се користи како hammock и кафез декорација.Тоа е windproof и обезбедува вашиот птици со приватен, топло спиење и релаксација.Погоден за мали или средни птици или мали животни да спијат или да се игра.Совршен подарок за вашиот папагал птица.Тоа ќе ги инспирира и забавува, уживајте во вежбањето и да се забавуваат!.Тип : Пет nest Material : Кадифен+cloth Breathable и мек материјал го прави вашиот птица се чувствуваат многу удобно.Виси во кафезот може да се користи како hammock и кафез декорација.Тоа е windproof и обезбедува вашиот птици со приватен, топло спиење и релаксација.Погоден за мали или средни птици или мали животни да спијат или да се игра.Совршен подарок за вашиот папагал птица.Тоа ќе ги инспирира и забавува, уживајте во вежбањето и да се забавуваат!Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Погоден за домашни мачки, кучиња или зајаци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите