.

.

Littlearth МАК Унисекс-Возрасни Пет се Водат Џерси за Големи Кучиња

Littlearth МАК Унисекс-Возрасни Пет се Водат Џерси за Големи Кучиња

мислење на клиентот:

DEN 839.76
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Увезени.Официјално лиценцирани милениче џерси е направен од високо-квалитет 100% полиестер заслепуваат ткаенина.Се водат панели во секоја страна се обезбеди удобно се вклопуваат, како и леснотија за да се активира и полетување на вашиот кожен пријател.Храбар тим бои и око-фаќање на тимот графика emblazon секој џерси.Ве молиме погледнете големината на табелата за да го измери и да го изберете вистинскиот одговара за кучиња и мачки!.Жесток фанови насекаде ќе се погледне напред да се игра ден со се Водат Пет Џерси од Littlearth.Направени од високо-квалитетни материјали и се водат страна панели, ова официјално лиценцирани МАК милениче џерси обезбедува на вашето домашно милениче со удобно игра ден се вклопуваат.Официјалниот тим логото, wordmark, и ткаени jock ознака заврши стилски изглед.Нека твоите најдобри пријатели навиваат за голема победа во стил и удобност!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите