.

.

WATERFLY Градите Прашка Рамо Ранци Кеси Crossbody Јаже Триаголник Rucksack за Пешачење

WATERFLY Градите Прашка Рамо Ранци Кеси Crossbody Јаже Триаголник Rucksack за Пешачење

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Полиестер обвивка.Патент затворање. 7" рамо капка.Ultralight тежина(0.45 Фунти) направи можете лесно да одиме на зимата.Силна YNS тока,Проширени рамо, рака и Поместена назад на кесата е дизајниран за есен и зима.Frigostable мека вода resistent најлон е поудобно.SBS Бренд, Патент,Прецизни Цвест и Засилен Bartack процес направи тоа трајни.Повеќе Прегради:главната Торбичка е 9.84 x 13.78 инчи (Wx H), тоа може да се одржи i Pad 3/4/5/6 и A4 списание лесно.Пред торбичка е 7.48 x 9.45 (Lx W) инчи, постојат клучни рек,банкарска картичка торбичка,паричник торбичка,лаптоп торбичка и 2 пенкало пошта.На страна мрежа пакет е 5.9 инчи висина, тоа може да се одржи 2.36 инчен(дијаметар) шише.На рамо, рака торбичка е 2.7 x 1.1 x 7 инчи (Dxšxv), тоа се одржи на i Phone 6 / 7 плус/6 S лесно.Рамо, рака може да се прилагоди од 23.62" да 43.3". 【По-продажбата на гаранција】Ако имате било каков проблем со скршени или оштетени предмети сте го купиле, ве молиме не двоумете се да контактирате со вашиот цел ID.Ние ќе ви одговори и да ги решат вашиот проблем во рок од еден ден, па ве молиме да купите со доверба.Мулти-Боја за да изберете.Отпорен на вода најлон материјал.Лесни & преносни.Дише мрежа површината за контакт е удобно за сите-ден се носат.На врвка за телефон џеб е компатибилна со телефонот 7 плус.Пред торбичка е 7.48x9.45(Lx W)инчи, неколку внатрешна одделени мали џебови се совршени за паричник, се промени, копчиња, картички и други скапоцености за безбедност.Главната џеб 9.84x13.78 инчи(Wx H) може да се одржи i Pad 3/4/5/6 и A4 списанија.Рака џеб е идеален за телефонот≤5.5".Рамо, рака може да се прилагоди од 23.62" да 43.3".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите