.

.

ROHO ВИСОК Профил Еден Оддел Перница w/Тешки Покрие - 16.50 x 18.25 x 4.25

ROHO ВИСОК Профил Еден Оддел Перница w/Тешки Покрие - 16.50 x 18.25 x 4.25

мислење на клиентот:

DEN 350.40
Достапност
Во достапна форма

24-Месечно Ограничена Гаранција.ВИСОК ПРОФИЛ Еден Оддел Перница врз Основа на клинички, научни и инженерски докази, овој производ може да биде погоден за лица кои : - имаат историја на кожа/меките ткива дефект и/или која било фаза притисок на чир во желудникот (вклучувајќи длабоко ткиво повреда), кожни графтови, или myocutaneous размавта хирургија - во моментов има кожа/меките ткива дефект и/или која било фаза притисок на чир во желудникот (вклучувајќи длабоко ткиво повреда) - се изложени на ризик за кожа/меките ткива дефект и/или длабоко ткиво повреда имаат нормална или нарушена сензација - бараат сместување на карличен асиметрија, до околу 3 во. / 7.5 cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите