.

.

Перница Совршен Отворен/Затворен Alatriste слонова коска Плоштадот Агол Стол Перница, е 36,5 x 18, Флорални

Перница Совршен Отворен/Затворен Alatriste слонова коска Плоштадот Агол Стол Перница, е 36,5 x 18, Флорални

мислење на клиентот:

DEN 995.76
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Направен во САД.Еден (1) отворен/затворен во едно парче реверзибилна стол перница (36. 5" x 18" x 3"), совршен за употреба со повеќето патио столици (Назад димензии : 20" x 18" x 3", Седиште димензии : 16. 5" x 18" x 3").Ултра-трајни вода - и згаснат отпорни на отворено полиестер ткаенини штити пополни материјал и е идеален за употреба на патио или покрај базенот; исто така погодна за внатрешна употреба. 100% рециклиран полиестер влакна е кадифен, удобно, и долготрајни. 2 врвот и две центар засилен 14" врски направете го тоа лесно да се закачите на перници на мебел и чува уредно и безбедно во место.Место чисти или рака мие со благ детергент и кул вода; се исуши.Се создаде твојот сон забавни или на просторот за живеење со Перница Совршен е полн спектар на клупата, седиште, и кочии дневна перници, фрли перници, и стол влошки во избрани форми, големини и дезени.Стил : Плоштадот Агол Стол Перница.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите