.

.

Длабоко Бран Кадрава Перики Човечка Коса Т Дел Чипка Пред Човечка Коса, Перики 13x4x1 Длабоко Бран Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина С

Длабоко Бран Кадрава Перики Човечка Коса Т Дел Чипка Пред Човечка Коса, Перики 13x4x1 Длабоко Бран Бразилецот

мислење на клиентот:

DEN 1754.64
Достапност
Во достапна форма

Перика Материјал : 100% Бразилецот Богородица Човечка Коса, Длабоко Бран Т-дел Чипка Пред Перики за Црна Жена, Мека и Здрава.Перика Тип : 13x4x1 Т Дел Чипка Пред Перики Човечка Коса Длабоко Кадрава, На Кадрава со Целосна Жив и Мека.Пред-извлечен Косата Длабоко Бран Човечка Коса, Перики Погледнете Повеќе Физички и Привлечни.Перика Капа : Просечна Капа, Прилагодливи Капа Големина, Погоден за Повеќето Луѓе Главата.Длабоко Кадрава Чипка Пред Перики Капа Sewed од страна на Швајцарските Чипка и Мека Водат Нето, Кој го Направи Капа Дише и Удобен за Носење.Предност : Природни Средниот Дел Косата, Длабоко Кадрава Моден Стил, Необработени Боја на Косата, Повеќе Природни & Здрава, Лесно да се Грижи, Може да Се Бојадиса, Завиткан, Исправи и Restyled како Свој Коса.Испорака и Услуга : Може да Се Превозот во 1-3 Дена, Ние немаме Причина да се Вратат за 30 Дена,и да ги Перика Непроменети.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со нас.Ние може да Ви Помогне да ги Реши Вашите Проблеми. 100% Човечка Коса, Перики.Природни Косата со Бебе Коса Околу.Без Пролевање & Метежот Слободни.Може Да Биде Завиткан& Исправи,Белена & Обоена.Многу Чиста,Природна,Мека,Чешел Лесно.Т Дел Чипка Перики : 13 X4 X1 Т-дел Чипка Главата.Медиум Кафеава Боја Швајцарската Чипка.Пред-извлечен со Бебе Коса Околу Периметарот,Природен Изглед,Поубав.Се вклопат за Повеќето Групи на Кожата,се Вклопуваат Добро и Лесно да се Инсталира и да се Грижат.Капа Големина : Медиум Капа(22-22.5 Инчен).Прилагодливи Еластична Stap,Прифатливо за Повеќето Главата Големина. 3 Чешли,Двете Страни и Назад,за Подобро Да се Обезбеди Перика.Лесно да се Носат,Не е Лесно да Слајд.Перика Име : Длабоко Бран Човечка Коса 13 X4 X1 Т-дел Чипка Фронтален Перика.Перика Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса.Перика Должина : 14-28 Инчи,155g-260g,Целосна & Дебели &Точно на Должината.Перика Густина : 150% Густина.Перика Боја : Природна Црна Боја,Може да Се Бојадиса и Избелени.Чипка Боја : Медиум браун Швајцарската Чипка.Чипка Големина : 4 X1 Инчен И 13 Инчен Фронтален, Невидливи Медиум Кафеава Боја.Капа Големина : Просечна Капа Големина Со Прилагодливи Ремени И Чешли.Направени Метод : Рака Врзана.Премиум Коса Материјал : 100% Необработени Бразилецот богородица човечка коса.без синтетички и животински влакна мешани,може да се бојадиса, permed, избелени, истакна, завиткан или стилизирана како свој коса.Строга Квалитетот на Инспекција : Напредни коса производство вештини со квалификувани работници и современа опрема,моден дизајн, доведе до перики стилски и издржлив.Професионални Коса : можете да изберете слободно различни големини, со различни стилови и ние го прифаќаме прилагодите, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со најголем број на решенија.Перика Име : Длабоко Бран Човечка Коса 13 X4 X1 Т-дел Чипка Фронтален Wig Wig Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човековите Hair Wig Должина : 14-28 Инчи,155g-260g,Целосна & Дебели &Точно да Length Wig Густина : 150% Density Wig Боја : Природна Црна Боја,Може да Се Бојадиса и Избелени.Чипка Боја : Медиум браун Швајцарската Lace Lace Големина : 4 X1 Инчен И 13 Инчен Фронтален, Невидливи Медиум Браун Color Cap Големина : Просечна Капа Големина Со Прилагодливи Ремени И Combs Made Метод : Рака Врзана.Можете Да Restyle Оваа Перика Врз Основа На Која Ви Се Допаѓа.Погоден За Секоја Прилика, Како што се : Свадба, Секојдневниот Живот,Партија, Родител-дете Контакт, birthday (Роденден), Патување, Прослава, Дипломирањето, и да ги Промените Вашата Коса Стил Лесно, секогаш Кога и Каде и да Сте,Djzmlsn Коса го Прави поубаво!!!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите