.

.

Бразилецот Откачен Кадрава 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 150% Густина Чипка Фронтален Перика со Бебе Коса Џез Ѕвезда 9A Природна Коса, Перики за Црн?

Бразилецот Откачен Кадрава 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 150% Густина Чипка Фронтален Перика

мислење на клиентот:

DEN 2152.56
Достапност
Во достапна форма

Косата Густина : 150 Густина Откачен Кадрава Чипка Пред Перика.Губење на Материјал : 100% Необработени Бразилецот богородица човечка коса, перики,не било хемиски третман,без синтетички влакна & животински влакна се меша.Боја на коса : Природна Боја , Може да се Бојадиса да Темна Боја.Капа Големина : Средна Големина (21.5-22.5 инчи) - Проверете капа големина пред да нарачате.Перики Должина : Кадрава 10-26 инчи - ВНИМАНИЕ : (Бран на косата треба да се исправи пред мерење на должина).Губење на Текстурата : 13 X4 Откачен Кадрава Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен. 【Човечка Коса, Перики Материјал】 : 100% Необработени Бразилецот Откачен Кадрава Чипка Пред Перики Човечка Коса.Отсечени од млади дами.Без хемиски процес, безопасни за здравјето.Тоа е Жив, Меки и Удобни. 2.【Коса Должина & Густина】 : 16-26 инчи Откачен Кадрава Човечка Коса, Перики 150 Густина.Природни Црна Боја, Може да биде Обоена или Белена. 3.【Капа Големина & Чипка Боја】 : Дише и Издржливи 13x4 инчен Швајцарската Чипка, Средни Капа( 22.5 инчи) со 4 чешли и 2 прилагодливи ремени, Може да ви помогне да се поправи перика подобро. 4.【Погоден за сите Прилики】 : Тоа му дава дополнителни шармантна убавина и атрактивен изглед.Убави кадрици погоден за лица, дневен стилови, свадба и пливање. 5. 【Најдобра Услуга】 : Брза испорака страна , 1-3 работни дена да пристигнат.Совршен услуги на клиентите.Сите Проблемот Може да Се Реши Ако контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите