.

.

FIRENZE ПЕРИКИ 5х5 HD Чипка Пред Перика За Црните Жени, Проѕирна Чипка Богородица Бразилецот Коса Густина 180% Тело Бран Чипка Затворање Перика (22 инчи)

FIRENZE ПЕРИКИ 5х5 HD Чипка Пред Перика За Црните Жени, Проѕирна Чипка Богородица Бразилецот Коса Густина 180%

мислење на клиентот:

DEN 6959.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : 10 A Одделение Бразилецот коса, 100% Човечка Коса, Природно црна, Може да Се Бојадиса и Избелени, Без Пролевање, Не Метежот, Газирани и Густи, Полн ,Без Мирис.Перика Капа Изградба : 3 Чешли да се Поправи Перика на ззп внатре, Прилагодливи Рака Одговара на Повеќето Глава Големини, Па Мала Глава Може да Се Инсталира Лесно.Челото дел вистински HD чипка, Невидливи чипка одговара на повеќето боја на кожата.Редовни capsize медиум, 22.5 во главата околност.Природен изглед : Вентилација чипка дел Косата со Бебе Коса околу, првата линија еден влакно на косата јазол, Слободни дел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите