.

.

Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Директно 13x4 Чипка Пред Перики Пред Извлечен со Бебе Коса Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики 150% Густина 22 Инчен П

Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Директно 13x4 Чипка Пред Перики Пред Извлечен со Бебе Коса Бразилецот

мислење на клиентот:

DEN 3767.76
Достапност
Во достапна форма

1.Губење На Материјал : 100% Човечка Коса Директно Чипка Пред Перики, Бразилецот Богородица Човечка Коса. 2.Губење на Квалитетот : Remy Коса, се Намали Од Млада Девојка во Главата Директно, Здрава И Мека, Нема Чуден Мирис, Минимални Вирусот, Не Tangles, Полна И Густа, Перики Пред Извлечен Со Бебе Коса, Може да Се Исправи, Завиткан, Белена И Стилизирана. 3.Чипка Големина : 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса, Средна Големина Капа (22-22.5 инчен) се Вклопат За Повеќето Луѓе И Средни Браун Чипка Со Прилагодливи Ремени, Повеќе Удобен За Носење. 4.Коса Должина најдобро да се остави на hairstylist боја ќе перм.П5.Косата Перика Мирис?.A : Нема чуден мирис, Ако Постои Мала Мирис, Можете Да го Користите Шампонот И Балсамот за Да го Отстраните.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите