.

.

Outre се Стопи Косата Синтетички HD Чипка Пред Перика - ИЗАБЕЛА (1B Исклучување Црна)

Outre се Стопи Косата Синтетички HD Чипка Пред Перика - ИЗАБЕЛА (1B Исклучување Црна)

мислење на клиентот:

DEN 912.00
Достапност
Во достапна форма

Мека HD Проѕирна Чипка. 5" Длабоко Разделба.Целосно Пре-Извлечен Косата & Sideburns.Претходно Спроведен широк Еластична Бенд за Безбедна Одговара.Природни Бебе Влакната.Редизајниран Удобност Одговара Уво Контура.Outre се Стопи Косата HD Чипка Пред Перика Изабела Косата Лесна за Realest Илузија се Стопи Косата ви овозможува да ја покажат оние рабови!Оди напред и масна коса назад, навивам зад вашето уво, и ненадејно да се појави на природниот изглед на бебето влакната.Стопи Косата има уво до уво мека HD Проѕирна Чипка, пред-прилог еластична бенд за да се обезбеди безбедна, лифт-бесплатно одговара, и е пре-извлечен да се создаде природен заврши дека се топи право на вашиот косата.Мека HD Проѕирна Чипка 5" Длабоко Разделба Целосно Пре-Извлечен Косата & Sideburns Претходно Спроведен широк Еластична Бенд за Безбедна Одговара Природен Бебе Влакната Редизајниран Удобност Одговара Уво Контура.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите