.

.

SPNEC LQGSYT Мода Топла Зимска Шапка со Коса Femal Синтетички Волна Шапка Перика Коса Една Големина Перика Шапка Хаубата за Млади Девојки

SPNEC LQGSYT Мода Топла Зимска Шапка со Коса Femal Синтетички Волна Шапка Перика Коса Една Големина Перика Шапка

мислење на клиентот:

DEN 2254.80
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Мат висока температура свила.Димензии : должина е околу 50 CM.Високо-квалитетна коса, мат високи-температура свила : non-рефлективен или сјајна, слична на вистински човечка коса.Мек памучен материјал : симпатична малку опашка, богата капа форма, игрива и уметнички.Конвергенција, лесна, невидлив, природен : едно парче за шиење, повеќе физички.Име : рибар шапка волна roll Color : кафеава и black Features : игрива и нежни atmosphere Structure : Капа & Wig Size : должината е за 50 CM.Мек памучен материјал : симпатична малку опашка, богата капа форма, игрива и уметнички.Конвергенција, лесна, невидлив, природен : едно парче за шиење, повеќе физички.Пакетот вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за understanding Due на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите