.

.

Перика Порибување Капа, Перика Порибување Перика Капа Не Премногу Тесни Добра Еластичност Лесно Да се Чисти Лесни за Спречување Перика Од Пропаѓање(црна)

Перика Порибување Капа, Перика Порибување Перика Капа Не Премногу Тесни Добра Еластичност Лесно Да се Чисти

мислење на клиентот:

DEN 2104.80
Достапност
Во достапна форма

Усвојува високо квалитетни најлон материјал, добра еластичност, една големина одговара на повеќето фризури и главата големини.Пакување : 2 перика капа спакувани на еден картон, вкупно 15 кеси, вкупно 30 перика капа.На перика капа е перат и лесно да се чисти, помага да се задржи на косата во место. 30pcs на перика капа се достапни за употреба.Лесен и ултра‑тенок порибување капа, не е премногу тесна, направи да се чувствуваат удобно кога се користи.Густата и широк еластична бенд штити вашата кожа, не е лесно да се водат надвор и да се спречи перика капа и перика од пропаѓање.Функција : 1. Пакување : 2 перика капа спакувани на еден картон, вкупно 15 кеси, вкупно 30 перика капа.2. Усвојува високо квалитетни најлон материјал, добра еластичност, една големина одговара на повеќето фризури и главата големини.3. Густата и широк еластична бенд штити вашата кожа, не е лесно да се водат надвор и да се спречи перика капа и перика од пропаѓање.4. Лесен и ултра‑тенок порибување капа, не е премногу тесна, направи да се чувствуваат удобно кога се користи.5. На перика капа е перат и лесно да се чисти, помага да се задржи на косата во место. 30pcs на перика капа се достапни за употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Перика Cap Material : Nylon Quantity : 15 Кеси (30pcs перика капа во вкупниот)Производ Големина : Прибл. 20cm / 7.9 во Пакет Листата : 30 x Перика Cap Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Wig Cap
Material:
Nylon
Quantity:
15 Bags (30pcs wig cap in total)
Product Size:
Approx. 20cm / 7.9in
Package List:
30 x Wig Cap :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите