.

.

200Pcs 8.5 Инчен Воздух Fryer Облоги,Перфорирани Пергамент Хартија,Плоштад Steamer Хартија за Воздух Fryer,Испаруваат Кошница

200Pcs 8.5 Инчен Воздух Fryer Облоги,Перфорирани Пергамент Хартија,Плоштад Steamer Хартија за Воздух Fryer,Испаруваат

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Соодветна големина : Precut 8.5 x 8.5 инчен воздух fryer облоги,погоден за 8.6 да 9.6 инч квадратен облик на воздухот fryer,или 10.5 да 11.5 инчен овална форма воздух fryer кошница,пан торта и steamer.Ве молиме проверете ја големината на вашиот воздух fryer за да се обезбеди компатибилност.Не-стап : воздух fryer хартија чувајте ги вашите steamer,воздух fryer,фурна и микробрановите слободни остатоци од храна,направи исчисти полесно!.Висок квалитет : Овие пергамент хартија е unbleached,може да имаат директен контакт со храна и нема да влијае на вкусот на пржено пилешко,леб,кнедли и друга храна.Подготвени дупки дизајн : На перфорирани воздух fryer хартија дупки помогне да се забрза пареа циклус во воздухот fryer или steamer.Имајте на леб,кнедли,закуски убав изглед,ви донесе добар вкус.Забелешка на употреба : Нашиот плоштад steamer хартија отпорни на топлина до 446℉(230℃)за време на готвењето.Бидете сигурни дека храната се поставени на лагер за да се избегне нив летаат далеку, или горење!Ве молиме да се стави на облоги во воздухот fryer со храна ги држи во место по загреете.Совети : *ве Молиме не го стави на облоги во воздухот fryer кошница и загрејте вашиот воздух fryer без храна на врвот. *Нашите воздух fryer пергамент хартија е 8.5 x 8.5 инчен,ве молиме проверете ја големината на вашиот воздух fryer и пареа кошница пред да го купат.Опис на производот : Количество : 200 Смета Димензија : 8.5 x 8.5 инчен Боја : Unbleached Материјал : Дрвна целулоза Карактеристики : дише дупки може да помине низ воздухот и забрзување на пареа циркулацијата,го направите вашиот храна повеќе вкусни.Нашиот плоштад steamer хартија ќе го заштити вашиот steamer и воздухот fryer од храна остатоци,направи за чистење лесно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите