.

.

FYY 9 Инчен Воздух Fryer Хартија Облоги, Воздух Fryer Пергамент Хартија,120 КОМПЈУТЕРИ Не-Стап Воздух Fryer Облоги/Испаруваат Пергамент Лагер/Перфорирани Пергамент Хартија з?

FYY 9 Инчен Воздух Fryer Хартија Облоги, Воздух Fryer Пергамент Хартија,120 КОМПЈУТЕРИ Не-Стап Воздух Fryer

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

[Премиум Материјалот] Тие се направени од 100% храна суровини и дрво целулоза, заштита на животната средина, без флуоресцентни агент, не-токсични, не чудна миризба; Не-Стап и водоотпорен, висока температура отпор, секојдневно се безбедни за употреба, и без штета за вас и вашето семејство. [Димензија] 120pcs 9inch (23*23 cm), тоа е многу мал и лесен за складирање и употреба. [Уникатен Дизајн] воздухот fryer хартија е задебелена и Не-лепило може да ја спречи на храна од директно контактирање на воздухот fryer и предизвикуваат дамки, што го прави fryer лесно да се чисти; хартија има доволно дупки и вентилација дизајн да им се помогне да се забрза воздух fryer или steamer пареа циклус е рамномерно загревање, што ја прави храната повеќе вкусни. [Широка Примена] воздухот fryer хартија е многу погодна за воздух fryer, фурна, микробранова печка, пан торта; И, исто така може да се користи за да си го цица масло и го стави на тавата.Тоа е добар помошник за роденден партии и дома кујни. [Најава]Хартија не може да се користи отворен пламен и јаглен горилници.Обидете се да се избегне користи за повеќе од 15 минути на висока температура над 280 ℃,која може да предизвика пушат или согорување;не се стави на хартија директно во срј-тенџере;Топлина хартија за околу 5 минути пред да се стави на хартија во;По загреете е завршена,се стави на paper Try да притиснете на состојки против масло на хартија за да се избегне топол воздух цицање на хартија на топлинската цевка и предизвикување на горење.Тие се направени од 100% храна суровини и дрво целулоза, заштита на животната средина, без флуоресцентни агент, не-токсични, нема чуден мирис;.Не-Стап и водоотпорен, висока температура отпор, секојдневно се безбедни за употреба, и без штета за вас и вашето семејство.Тие се направени од 100% храна суровини и дрво целулоза, заштита на животната средина, без флуоресцентни агент, не-токсични, не чудна миризба;Не-Стап и водоотпорен, висока температура отпор, секојдневно се безбедни за употреба, и без штета за вас и вашето семејство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите