.

.

Favibes Декоративни Ткаени Јаже Складирање Кошница, 18x18x16, крупните Перење Кошеви за Ќебиња, Фрла, Перници, Облека, Играчки - Бела и се Меша Браун

Favibes Декоративни Ткаени Јаже Складирање Кошница, 18x18x16, крупните Перење Кошеви за Ќебиња, Фрла, Перници,

мислење на клиентот:

DEN 767.76
Достапност
Во достапна форма

ЕКСТРА ГОЛЕМИ ЏАМБО ГОЛЕМИНА 18" Дијаметар x 16" Висока, тие се доволно голема за да ги зачувувате крупни работи како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и препарирани животни, зимска облека, перење, јога душеци и многу повеќе.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : Ќе забележите ова е една Ткаени Кошница што изгледа убаво, а исто така се држи до стресот на секојдневниот живот.Направен од цврсто-плетени природен памук јажето, тоа е мека на допир, но, сепак, екстра тесни ткаат обезбедува кошница да се залага само по себе, а изгледа одлично со камин, влез начин, кревет, креветчето, или каучот.PRACTICA, НО СТИЛСКИ : Плетени кошници се создаде привлечен естетика и мека homespun текстури, и неутрална боја дизајн лесно се вклопуваат во секоја соба, ги красат секој простор во вашиот дом.Со минималистички вибрации, тие се совршен комплимент за модерен, boho, farmhouse, среден век, скандинавска, гроздобер или морски соба оркестарот!.БЕЗБЕДНИ ЗА БЕБИЊА, ДЕЦА И домашни МИЛЕНИЦИ : Нашата складирање кошеви се рачно изработени од памук, јажиња, така тие се безбедни за употреба насекаде во вашиот дом.Без судир гребнатини, да не финтата било од предметите ќе се одржи во внатрешноста што ги прави совршен складирање кошница за кадифен играчки, фрли ќебиња, облеки или било која друга деликатна предмети, и да нема остри или тешко рабовите на нула подови или stub прсти.Одлична алтернатива за плетен кошеви или пластични кутии за складирање.Ве молиме имајте во предвид дека нашата кошеви поклопени за превозот поради неговата голема големина, па нормално е да се види набори кога прв отворен.И вие само да се пополни во ќебиња или да ја користите за неколку дена таа ќе преструктуирање совршено, или да се користат на пареа железо е одлична идеја за отстранување на набори во неколку минути.Секоја кошница поминува низ повеќе квалитет на инспекции за да обезбеди да добие добро направени јаже кошница.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите