.

.

SAVORLIVING Ткаени Кошница Повеќенаменски Seagrass Стомак Кошница Складирање Кошница со Рачки за Чување, Перење, Пикник, Фабрика Тенџере Капак и Плажа Торба (Мал)

SAVORLIVING Ткаени Кошница Повеќенаменски Seagrass Стомак Кошница Складирање Кошница со Рачки за Чување, Перење,

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

❤ 5 Големини : Мали 8.66"*7.87", Средни 10.62"*9.05", Голем 12.59"*11", XL 14.96"*13.38", XXL 17.71"*14.17". ❤ Рачно изработени : Изработени од 100% одржливо природни seagrass, секоја кошница е направен со прецизен нега, и handwoven од страна на локалните занаетчии на југоисточна предели. ❤ Уникатен : Мали варијации во изгледот може да се очекува, бидејќи секој од нив е рачно изработени.Секоја е уникатна и нема двајца се токму така. ❤ Повеќенаменски : Оркестарот, Креативни Складирање, Пикник, Намирници Кошеви, Плажа Торба, Фабрика Тенџере Опфаќа, Перење, Играчка Организатор, итн. ❤ 100% Задоволството на Клиентите : 30 Дена Наплата и доживотна гаранција ако не ви се допаѓа нашите производи.SAVORLIVING Ткаени Кошница Повеќенаменски Seagrass Стомак Кошница Складирање Кошница со Рачки за Чување, Перење, Пикник, Фабрика Тенџере Капак и Плажа Торба 5 Големини : Мали 8.66"*7.87", Средни 10.62"*9.05", Голем 12.59"*11", XL 14.96"*13.38", XXL 17.71"*14.17".Рачно изработени : Изработени од 100% одржливо природни seagrass, секоја кошница е направен со прецизен нега, и handwoven од страна на локалните занаетчии на југоисточна предели.Уникатен : Мали варијации во изгледот може да се очекува, бидејќи секој од нив е рачно изработени.Секоја е уникатна и нема двајца се токму така.Повеќенаменски : Оркестарот, Креативни Складирање, Пикник, Намирници Кошеви, Плажа Торба, Фабрика Тенџере Опфаќа, Перење, Играчка Организатор, итн.100% Задоволството на Клиентите : 30 Дена Наплата и доживотна гаранција ако не ви се допаѓа нашите производи.Пакет Содржи : Seagrass Стомак Кошница *1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите