.

.

XZEN 11.5-13.5 Ној Пердув Plume Декорација DIY Занает Пакет од 10 (Црвено)

XZEN 11.5-13.5 Ној Пердув Plume Декорација DIY Занает Пакет од 10 (Црвено)

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Обоена природни ној пердув.Температурата дезинфицираат,варен и санирани.Пакет од 10 компјутери. 11.5"-13.5"/30-35cm во должина.DIY Бебе Булчински Туш Дома Свадба Декорација Роденден Табела Централен Занает Декорација. 11.5"-13.5"/30-35 см во должина Пакет вклучуваат : 10pcs ној пердуви.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите