.

.

Микрофибер Duster со Продолжување Пол, 2 Пакет 100 Екстра Долг Пајажина Duster со Bendable Главата, со можност да биде продолжен Duster за Чистење со Висок Тавански Вентилатор, Вна

Микрофибер Duster со Продолжување Пол, 2 Пакет 100 Екстра Долг Пајажина Duster со Bendable Главата, со можност

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

【Пакетот Вклучува】- ќе добиете сива и off-бела проширување прашина колектор, секоја тежи само 8.2 оз, совршен за чистење тавани, ролетни, spider webs, таванот фанови, апарати за домаќинство, различни мебел и автомобили. 【Стигнале Долго Пол】- Од не ' рѓосувачки челик телескопски пол од микрофибер duster може да биде продолжен од 32 инчи до 100 инчи, што е безбедна и работната енергија.Тоа може лесно да се чисти тешко местата на повисоките места, без помош на скали или столици. 【Bendable Главата & Анти-нула Капа】- изградена-во жица за чистење на duster е здрав и може да се наведнат за да аголот сакате да ја исчистите сите видови на е тешко да се постигне места.На врвот мека гума главата дизајн спречува гребнатини на таванот или мебел. 【Направи Работа Полесно】- Тоа го користи иновативни сплит влакна технологија, која може да се користи за двете суви и влажни цели.Тоа е electrostatically наполнета кога се користи, и тоа лесно може да го апсорбира прав, полен и косата, и да се направи вашиот дом да изгледа нови. 【Пренослив и Перат】- На микрофибер прашина е лесен за чистење по употребата.На микрофибер глава може да се расклопуваат, а потоа рака-мијат со топла вода, се става во вентилирани место да се исуши, и конечно да ја ротирате пол да се направи меки за следната употреба. 1.Ќе добиете off-бела и сива проширување прашина колектор, секоја тежина од само 8.2 оз 2.Совршен за чистење тавани, ролетни, spider webs, таванот фанови, апарати за домаќинство, различни мебел и автомобили 3.Нерѓосувачки челик телескопски стап може да биде продолжен од 32 инчи до 100 инчи, што е безбедна и пазарот на енергија 4.Чистење duster може да биде свиткана на агол сакате да ја исчистите сите видови на е тешко да се постигне места 5.Иновативни сплит влакна технологија, може да се користи за двете суви и влажни 6.На микрофибер глава може да се отстрани и потоа рака-мијат со топла вода и се сушат Спецификации : Точка име : Микрофибер duster Материјал : Микрофибер, од не ' рѓосувачки челик Должина : 32in ~ 100in Боја : Off-бела, сива Пакет големина : 16.7 x 4.3 x 2 инчи Пакет тежина : 1.24 lb Пакет листа : 1 x Off-бела микрофибер duster 1 x Сива микрофибер duster Нашите производи се добро тестирани, може да бидат сигурни дека вашата нарачка е .Било какви проблеми ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите