.

.

Roadiress Турција Пердув Duster за Чистење Duster Cleaning Tool со Рачка за Чистење Додаток Duster Алатка

Roadiress Турција Пердув Duster за Чистење Duster Cleaning Tool со Рачка за Чистење Додаток Duster Алатка

мислење на клиентот:

DEN 1178.40
Достапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ.Турција пердув duster е направен од турција пердуви и пластична рачка.Тоа е мека и удобна и може да се користи за долго време.ФУНКЦИЈА.Чистење duster се користи за секојдневно чистење во домаќинството работа, и може да се користи за да се исчисти нечистотијата, влага итн.АПЛИКАЦИЈА.На duster cleaning tool не малку оштетување на површината на мебел, и е лесно да се чисти и место.ПОДОБНОСТ.Нашите duster алатка е погоден за чистење на мебел, ТВ екраните, компјутерски екрани, итн.Има широк спектар на апликации и може да се користи во различни ситуации.КАРАКТЕРИСТИКИ.Ова чистење на додатокот е мал и лесен, удобен да се одржи и лесно да се одржи, но ве молиме користете ладна вода и благ детергент за чистење на тоа нежно за да се избегне оштетување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите