.

.

Mikey Продавница Маче Мачка Закачка Интерактивни Играчка Прачка со Бел и Пердув

Mikey Продавница Маче Мачка Закачка Интерактивни Играчка Прачка со Бел и Пердув

мислење на клиентот:

DEN 165.60
Достапност
Во достапна форма

Материјал : пластика.големина : 56x3cm.Исфрлен на пердув и да се види вашата мачка скок и танц за оваа.На пердув е dangled од еластична мозок дека во прилог на прачка.Се обезбеди остварување и го имитираат природното однесување, со бел за додавање на звук. ➹Повратни информации : ♬ Ние обидете се да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг искуство со нас, така што ние би можеле да направиме повеќе бизнис со вас. ♬ Ако постои незадоволство, ве молиме ни e-mail.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите