.

.

Floralby Мачки Стапче Играчка Интерактивни Мачка Бел Стап Милениче Играчка со Морон Добра Истрајност

Floralby Мачки Стапче Играчка Интерактивни Мачка Бел Стап Милениче Играчка со Морон Добра Истрајност

мислење на клиентот:

DEN 957.60
Достапност
Во достапна форма

Вшмукување чаша дизајн ви овозможува да се држиме мачки стапче тешко да се изедначи површината и ги споделите со вашите домашни миленичиња игра играчка себе.Оваа мачки стапче играчка карактеристики различни заменливи глави дизајн, кој доаѓа со две играње начини и може да биде рачен и adsorbed лесно да се разбуди мачка интерес за ослободување на ловечки инстинкт да се игра мачка играчка.Направени од премиум челик жица и пердув, оваа мачка стапче играчка е издржлив и ќе не боли домашни миленици.Дијаметарот на вшмукување чаша е 4,5 cm, род должина е 19cm, челик жица должина е 75см, црна врвот е 28cm, сина летање риба е 21cm, верверица е 11cm, и зелени пердув е 26cm.Таа е идеална милениче подарок за мачки, маче, итн.Спецификации : Кој различни заменливи глави дизајн, оваа мачки стапче играчка може да биде рачен и adsorbed и лесно да се разбуди мачки' интерес да се стимулира мачка лов природа и е совршена за интеракција со вашето домашно милениче.Доаѓа со различни заменливи глави дизајн, мачки стапче играчка може да биде рачен или adsorbed и лесно привлекува мачки' внимание и да предизвикаат мачки' лов природа, и тоа, исто така, помага да се зголеми интеракцијата меѓу сопствениците на домашни миленичиња.Постојат карактеристики на различни заменливи глави дизајн кој го прави мачки стапче око-фаќање и лесно да се разбуди мачки' интерес да се стимулира мачки' лов природата за подобрување на интеракцијата помеѓу сопствениците на домашни миленичиња и донесе многу забава.Карактеристики : Карактеризира со вшмукување чаша дизајн, може да се апсорбираат мачки стапче играчка да хард мазна површина и нека вашето домашно милениче одат дивите играње со тоа.Вшмукување чаша дизајн ви овозможува да се држиме мачки стапче тешко да се изедначи површината и ги споделите со вашите домашни миленичиња игра играчка себе.Таа е идеална милениче подарок компатибилен со мачки, маче, итн.Вшмукување Чаша Дијаметар : 4.5 cm/1.77" (Прибл.)Род Должина : 19cm/7.48" (Прибл.)Челик Жица Должина : 75см/29.53" (Прибл.)Црна Врвот Должина : 28cm/11.02" (Прибл.)Сина Летање Риба Должина : 21cm/8.27" (Прибл.)Верверица Должина : 11cm/4.33" (Прибл.)Зелена Пердув Должина : 26cm/10.24" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Стапче Играчка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите