.

.

Влакна Гастрономски Тестенини - Светло Лактот Тестенини - Влакна-Богата, Ниско ниво на Калории, Лактите Макарони - Направен во САД, Кошер, Вегетаријанска храна, Увер?

Влакна Гастрономски Тестенини - Светло Лактот Тестенини - Влакна-Богата, Ниско ниво на Калории, Лактите Макарони

мислење на клиентот:

DEN 1492.80
Достапност
Во достапна форма

ВИНА-БЕСПЛАТНО, ПОЛН ВКУС ЛАКТИТЕ ТЕСТЕНИНИ - Влакна Гастрономски носи вашата сите времиња омилена храна!Уживајте во вкусна алтернатива на стандардни пченица тестенини, но со 50% помалку калории & високото влакна содржина.ЗОШТО НАШИТЕ ЛАКТОТ ТЕСТЕНИНИ - Користење на нашата патентирана формула, ние сме создадени поздрав верзија со само 17g нето јаглехидрати наспроти 41g, само 100 калории наспроти 210 калории, & восхит 25g на влакна наспроти само 2g на стандард за тестенини.ВКУСОТ ЗНАЕТЕ & ДОВЕРБА - Заборавајте за "здрава" тестенини кои се невкусна, има чудна текстура, или мирис смешно.Оваа голема пониски нето хидрати тестенини испорачува вистински договор, само поздрав!.ВЕГЕТАРИЈАНЦИ, КОШЕР & НАПРАВЕНИ ВО САД - Нашите нискокалорична тестенини лактот е направен токму тука, во САД, со најдобрите состојки на располагање.Тоа е Кошер, Вегетаријанска храна, уверение, не-ГМО, и има нула вештачки бои и ароматичните.ВИСТИНСКИ ТЕСТЕНИНИ НАПРАВЕНИ ПОЗДРАВ ПРЕКУ НАУКАТА - Ние сакаме да се врати нашата тврди дека со науката.Дознајте на нашата веб-страница зошто проф. д-Р Оз, Превенција Списание и Добра домашна работа ги имаат сите препорачува нашиот бренд.Влакна Гастрономски Здрава Тестенини - Срдечна Вкус Поддржани од страна на Науката.Влакна Гастрономски зема сите вина од вашата сакана тестенини и reintroduces нив во поздрава, пониски нето хидрати верзија која е богата со диетални влакна!.Благодарение на нашите патентирана формула, ние сме во состојба да го зачува неверојатен вкус на тестенини дека знаете и љубов и се создаде совршена замена за стандардна пченица тестенини со до 50% Помалку Калории.Стандард Пченица Тестенини наспроти Влакна Гурманските, како тие се споредуваат?. • Стандардна тестенини има 41g на нето јаглехидрати а FG Тестенини има само 17g нето јаглехидрати. • Стандардна тестенини има неверојатни 210 калории по 2 мл, а FG Тестенини има само 100 калории/2 oz. • Стандардна тестенини има само 2g на влакна додека FG Тестенини има невиден 25g на влакна.Изгледа & Вкус Како Вистински Договор!.Она што е уште поважно, нашата тестенини не е само поздрав, исто така, има иста боја, вкус и текстура како стандард пченица тестенини - нема повеќе страшна алтернативи кои се валкана, чудни текстура или чуден вкус - тоа е вкусот што сте научиле да сакаме во текот на годините.Како Поставени на д-Р Оз и Доверени од страна на Америка.Тоа е толку смирувајќи за нас да ја видите нашата страст за иновации во прехранбената технологија стигнат до толку многу и се доверени од страна на толку многу.Нашите тестенини е пишувано на д-Р Оз, Превенција Списание, и Добра домашна работа како еден од најдобрите алтернативи кои можете да ги додадете во вашата исхрана.Откријте како многу вкусна вашата исхрана може да биде и да ја задржите вашиот тенок фигура подготвени за лето!.Влакна Гастрономски-Сите За Правилната Исхрана, Не Помалку.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите