.

.

Minka Lavery Pendant Таванот Осветлување 4673-111 Vortic Проток, 6-Светло 360 W, Темно Бронзена

Minka Lavery Pendant Таванот Осветлување 4673-111 Vortic Проток, 6-Светло 360 W, Темно Бронзена

мислење на клиентот:

DEN 321.60
Достапност
Во достапна форма

PENDANT ДИМЕНЗИИ : 10" Висок x 26" Широк, Тежина : 15.43 lbs, Таванот на Корица : 0.75" H x 5" В ОСВЕТЛУВАЊЕ : 360 Max Wattage, (6) Од 60 Вати Candelabra T8 Светла, Не Вклучува Сијалица(s).ВКЛУЧУВА : (1) 20.5" да 56.5" Прилагодливи Матични со Темно Бронзена Заврши, 72" Долга Жица и Доаѓа со Хардвер Монтажа Комплет.Може да се користи во ЗАТВОРЕН Локации, ETL Одобрена во САД и Канада.ВКЛУЧУВА : Темно Бронзена Нијанса содржат Мозаик Злато Метал Панделки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите