.

.

JFIT Класичен Пена Ролки - 4 Боја Options - Спортски Масажа на Ролки за Протега, Длабоко Ткиво и Myofascial Ослободување

JFIT Класичен Пена Ролки - 4 Боја Options - Спортски Масажа на Ролки за Протега, Длабоко Ткиво и Myofascial

мислење на клиентот:

DEN 1908.00
Достапност
Во достапна форма

ЕФЕКТИВНА ТЕРАПИЈА : Направени во САД, нашата премиум длабоко ткиво масажа алатка е изграден за контролирана целосен опсег на движење, оптимизирање на површината за контакт, па секој мускул искуства јазол и myofascial ослободување во грбот, вратот, и нозете.ЕКСТРА ФИРМА, ДОПОЛНИТЕЛНО ОЛЕСНУВАЊЕ : Изградени со висока густина ЕП пена, ова мазна, лесна за чистење, против пролизгување површината ролери може да ви помогне кога вашите мускули за подлабоко масажа дури и низ тешки користи.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН УПОТРЕБА : Обезбедување на комфор и прецизност, пена ролки се одличен рефлексологија алатка за помагање во ослободувањето на различни мускулоскелетни проблеми, како plantar fasciitis, шин splints, тркач нозе, и хронична болка.ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Ова мускулна ролери за почетници или спортисти отпорен на свиткување или кршење под тензија или тежина, обезбедување на фирмата, длабоко ткиво масажа дека може да се користат за долгорочна терапија.ЗЕМЕТЕ ГО СО ВАС НАСЕКАДЕ : 36" долга и 6" дебела, нашите лесни фитнес ролери е лесно да се патува со што се должи на неговата тежина и набитост, однесете го до салата, Cross Fit, јога или Пилатес, и е одлична за истегнување и вежбање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите