.

.

Interesty Пена Ролки за Мускулите, Висока Густина за физикална Терапија, Вежби, Длабоко во Мускулното Ткиво Масажа

Interesty Пена Ролки за Мускулите, Висока Густина за физикална Терапија, Вежби, Длабоко во Мускулното Ткиво

мислење на клиентот:

DEN 318.96
Достапност
Во достапна форма

Еко-пријателски и Не-токсични : ЕП материјал, еко-пријателски, не-токсични, длабока масажа, зацврстување на грбните мускули, а исто така и разубават назад линија.Ве молиме Забелешка : За прв пат, U може да се чувствуваат барем малку тешко, но обидете се повеќе од неколку време, У начин да се навикнеш на него и по вежбање, U ќе се чувствувате релаксираат за сите тело.Двете Употреба : Два големината на roller која ќе одговара на повеќе делови од телото.Водич за Себе Масажа : Roll пред и по вашата работа надвор во салата, Пилатес или јога на состојба и истегнување на мускулното ткиво.И, исто така, да се забрза закрепнувањето, лекување на болка во мускулите, зголемување на ефикасноста, флексибилност и мобилност.Мускулите Обнова : Пена Ролери во Собата за длабоко ткиво масажа и вежбање, вратот задната нога рака нозе мускулите обновување.масажа топката, мускулната релаксација, фитнес релаксација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите