.

.

Teamoy Стомак Бендови за Машките Кучиња со Отстранлив Влошки, Обновливи Перат Кученце Куче Пелена Обвива (Пакување од 3)

Teamoy Стомак Бендови за Машките Кучиња со Отстранлив Влошки, Обновливи Перат Кученце Куче Пелена Обвива (Пакување

мислење на клиентот:

DEN 551.76
Достапност
Во достапна форма

СУПЕР АБСОРБЕНТА МАШКИОТ СТОМАК БЕНДОВИ : средината 2 микрофибер слоеви во комбинација со ОТСТРАНЛИВ ВЛОШКИ прицврстени со 4 прилепува интензивира absorbency.Особено за тешки протокот и во текот на ноќта се користи.Водоотпорен надворешниот слој обезбедува долготрајна заштита за необучени puppies, мажите место обележување,и кучиња кои страдаат од возбуда мокрење или незадржување.МЕКА s половината право во предниот дел на грб со нозете за да се обезбеди добар одговара пред да нарачате тоа.Отворање на Магија Лента затворање, околу вашите кучиња половината, прилагодување на вклопуваат големина од циклусот fastener да се направи вашиот кучиња удобно.Одвојте време на грижата за вашето кученце, да ги направи повеќе здрави.Повеќе економски, еколошки и пријателски од расположливиот куче пелени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите