.

.

Расположливиот Милениче Пелени за Bitches Супер Абсорбента Мека Греење Пишам Пелена Подлога М Големина S Големина Куче, Мачка Пелени (М)

Расположливиот Милениче Пелени за Bitches Супер Абсорбента Мека Греење Пишам Пелена Подлога М Големина S Големина

мислење на клиентот:

DEN 1276.80
Достапност
Во достапна форма

Име Ампер милениче пелени Големина S големина 37mm/14.5/во*275mm/10.8 во/тежина помеѓу 4.4-8.8 кг/10 парчиња М големина 425 mm/16.7 инчен*300 mm/11.8 инчен/тежина помеѓу 8.8-17 кг/10 парчиња.Материјал : полимер абсорбента, пената целулоза, дише база филм, топла топи лепило, итн.Погоден за кучка пелени со супер абсорбента јадро, обезбедување на удобно и безбедно се вклопуваат, специјално дизајнирани за bitches Супер абсорбента и течење-доказ бариера супер абсорбента сржта на овие пелени се специјално дизајнирани да го апсорбираат вода и за заклучување на сите влага.Тоа, исто така, има течење-доказ заштитна бариера.Внимателни заштита : За кучиња кои страдаат од уринарна инконтиненција, кутре обука, жените во estrus, закрепнување од операцијата, возбуда на мокрење, и патување, овие пелени се погодни за секоја прилика е Лесно да се носат Женско кутре пелени направен од лесен микрофибер материјал и reconnected сврзувачки елементи овозможи индивидуално прилагодување и леснотијата со која се носат.За bitches Ако ви треба кучка пелени, пелени за еднократна употреба се вашиот најдобар избор.Совршено решение за да заврши вашето домашно милениче и да ја задржите вашиот дом чиста и хигиенски исправна.Потсетување : ве Молиме контактирајте со продавачот ако постои било каков проблем со производот.Име Ампер милениче пелени Големина S големина 37mm/14.5/во*275mm/10.8 во/тежина помеѓу 4.4-8.8 кг/10 парчиња М големина 425 mm/16.7 инчен*300 mm/11.8 инчен/тежина помеѓу 8.8-17 кг/10 парчиња Материјал : полимер абсорбента, пената целулоза, дише база филм, топла топи лепило, итн.Погоден за кучка пелени со супер абсорбента јадро, обезбедување на удобно и безбедно се вклопуваат, специјално дизајнирани за bitches Супер абсорбента и течење-доказ бариера супер абсорбента сржта на овие пелени се специјално дизајнирани да го апсорбираат вода и за заклучување на сите влага.Тоа, исто така, има течење-доказ заштитна бариера.Внимателни заштита : За кучиња кои страдаат од уринарна инконтиненција, кутре обука, жените во estrus, закрепнување од операцијата, возбуда на мокрење, и патување, овие пелени се погодни за секоја прилика е Лесно да се носат Женско кутре пелени направен од лесен микрофибер материјал и reconnected сврзувачки елементи овозможи индивидуално прилагодување и леснотијата со која се носат.За bitches Ако ви треба кучка пелени, пелени за еднократна употреба се вашиот најдобар избор.Совршено решение за да заврши вашето домашно милениче и да ја задржите вашиот дом чиста и хигиенски исправна.Потсетување : ве Молиме контактирајте со продавачот ако постои било каков проблем со производот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите