.

.

Уметноста Црно Бела Плоштадот Checkerboard Пелена Торба Ранец Мулти-Функционални Отворено Патување Bookbag за Мама Тато

Уметноста Црно Бела Плоштадот Checkerboard Пелена Торба Ранец Мулти-Функционални Отворено Патување Bookbag за

мислење на клиентот:

DEN 1007.76
Достапност
Во достапна форма

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ЛЕСНА : Големината На Овој Пелена Торба Е 10.6 L x 7.8 W x 14 H Инчи, Само 1.6 lb, Лесни. 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн. 2 x Странични Џебови За Брише, Чадор, Шише, Итн. 1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста, Мулти-Џеб Дизајн Чувајте ги Вашите Сите Работи Организирани, Оптимизација На Внатрешниот Простор.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза.Со Помош На Армирано-Отклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Преносни Отворено Патување Дизајн-Можете Да се Префрлите На Бебето Пелена Торба Во Ранец Или Tote Чанта Слободно, Со Својот Удобен Рамо Ремени И Врвот се Справи со Дизајн.Ако Не Се Чувствува Заморен, Тоа Исто Така Може Да Висат На Шетач.Идеален За Многу Прилики Како Референци, Патува, Логорување И Други Активности На Отворено.Одличен Подарок За Мама Тато Да Се Направи Родителски Живот Полесно.УДОБЕН ДИЗАЈН : Екстра Широк Отворање Дизајн го Прави Нашето Пелена Babg Торба Лесно Да се Најде Потребни Essentials Во краен случај, И Двоен Патентите За Лесен Пристап & Затворање Дури и Со Една Рака!Прилагодливи Рамо, Рака И Лесно Да Се Носат На Врвот Се Справи Со Дизајн Донесе Повеќе Погодно За Мама Тато Да Се Грижи За Нивните Бебиња.ПЕРСОНАЛНИТЕ МОДЕРНА ШЕМАТА : Персонализирате Модел го Прави Овој Расадник Торба Различни Од Обичните Пелена Торба, Која Е Повеќе Модерни И Стилски.Не Се Само Убави, Но, Исто Така, Практични, Донесе Повеќе Свежина На Вашиот Родителски Живот!.Нашата Мулти-Функционални Пелена Торба Ранец Може да им Помогне на Новите Татко & Мајка ми Родителството го олесни Животот И да ги Задоволи.Прилично Модели Додадете Повеќе Свежина На Родителски Живот, Модерен и Стилски!Опис На Производот : 1. Издржливи Ткаенини : Направен од премиум twill ткаенина, абразија-отпорни, дамка-отпорни, и солза-отпорни.2. Големина : 10.6 L x 7.8 W x 14 H Инчи / 27 x 19.8 x е 36,5 СМ, се доволно големи за да се носат некои потребни работи, да ги задржи сите работи организирани.3. Тежина : Само 1.6 lb, лесен, удобен за извршување кога сте надвор со вашето бебе.Карактеристики : 1. Голем капацитет и мулти-џебови дизајн чувајте ги вашите essentials во ултра-организиран начин.Можете слободно да го организираме и да се стави на млеко и шишиња со вода, облека, пелени, влошки и други потреби во посебна џебови.2. Екстра широк отворање дизајн, лесно да се најде најважен ви е потребно.Dual патент, лесно да се работи во или надвор.3. Мултифункционален пелена торба, Преносни туристички ранец, кое се користи како торба или tote чанта слободно.Оваа пелена чантата, исто така може да се користи како лаптоп ранец, бизнис ранец, итн.4. Погодна за многу прилики како патување, на шопинг, кампување, и други активности на отворено.Одличен подарок за нова мама и тато' родителски живот.Ако Ви се Допаѓа, да Не го Пропуштите.Нашите Пелена Бебе Кеса, Помага Да Го Направите Вашиот Родителски Живот Полесно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите