.

.

Bellotte Пелена Торба Tote Кеси за Девојка, Голем Капацитет, Стилски и Издржлив

Bellotte Пелена Торба Tote Кеси за Девојка, Голем Капацитет, Стилски и Издржлив

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Најдобар Квалитет - Нашите пелена tote торба е направен од лесен, трајни, и водоотпорен материјал и лесно да се избрише чиста, не се плаши млеко/истури вода на вреќа.Не-протриване крои, и силна патентите.Засилен шевовите во рачка, без расцепен.Мулти-Функција - Можете да ја користите оваа торба како tote торба или торба.Секој Bellotte пелена торба е добро дизајниран да се комбинираат и двете функционалност и модерен изглед.Ќе бидете во можност да се задржи се што ви треба за добро организиран и изгледаат прекрасен во исто време.Голем Капацитет - Пелена Кеса Димензии : 15.4×5.5×11.4 во.Одделно складирање џебови вклучувајќи изолирани џеб, водоотпорен џеб, и складирање џеб, можете да ставите шише млеко, шише за вода, облека, пелена, крпа, итн во различни одделни џебови.Удобно s essentials одвоени од бебето на потребите додека големи задниот џеб е совршен за брз пристап.Акцентот обоени ткаенини внатрешноста нуди радосна pop на боја при што го прави лесно да се организира и да се најде babys essentials.Прилагодливи рамо, рака за удобност, екстра носат рачки за зграби-и-оди и шетач ремени за лесен пристап.Одликувајќи се со голема zip се отвори главната преграда.Вклучува менување на подлога и валкани duds торба.Лесно ги избрише чистење на надворешноста : 100% полиестер печатени микрофибер материјал.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите