.

.

Пелена торба, Кожа Пелена Торба Ранец со МФ Продавница, Пелена Ранец со Лаптоп Ракав,Менување на Подлога,Брише Торбичка,Шетач Ремени и Изолирани Џебови

Пелена торба, Кожа Пелена Торба Ранец со МФ Продавница, Пелена Ранец со Лаптоп Ракав,Менување на Подлога,Брише

мислење на клиентот:

DEN 1199.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ????【Материјал】Надворешниот100% СТП Кожа, ПВЦ Слободен, Внатрешен100% Водоотпорни Најлон.Мие, Мека и стилски. ????【Димензии Тежина : 2.2 КГ; Двојно рамо, рака должина : 18 до 35 инчи приближно; Шетач рака должина : 12.6 инчи (Макс); Долго рамо, рака должина : 32 и 58.5 инчи.Голем главната преграда, 11 посебна џебови вклучуваат 1 главниот џеб & 6 надворешните џебови(2 предни џебови, 1 задниот џеб,1 дното чевли џеб, 2 изолирани џебови) и 5 внатрешните џебови(4 прегради џебови и 1 лаптоп / таблет џеб). ????【Погодно & Мулти-функционални】Практични назад патент џеб ви овозможува да го извади, го стави во necessarities лесно и ги држи безбедно. 2 големи изолирани прегради да се одржуваат на температура од вашиот пијалок или храна потоплите / кул за подолго време.Не само nappy промена торба, тоа е, исто така, како bookbag кога бебиња растат, компјутер ранец, патуваат ранец за семејство со години. ????【Издржлив и Лесен за Носење】Пелена торба е со менување на подлога и изолирани џебови.Чувајте ги сите бебе essentials организирани, сè си има свое место.СТП кожа која е водоотпорен и spills може да биде суспендиран за исклучување лесно.Нека рацете да ви бидат слободни, лесно да го дофати врвот рачка, со приложување на бебе-торба за вашиот шетач со вклучени шетач ремени на трајни посебни рамената ремени. ????【Како Да се Мијат】Рака мие.Лесно да се чисти, ја обеси да се исуши, не ставајте го во крпа фен.На spills може да биде суспендиран за исклучување лесно, со мокра крпа. ☞【Можете да не контактирате доколку имате било каков проблем на вашиот производ.】.МФ продавница пелена торба ранец се направени од водоотпорен, Еко-пријателски СТП Кожа(ПВЦ Слободни, ДОВЕДЕ Бесплатно), мека и модерен, стилски и уникатен дизајн се издвојува од толпата!Спецификации: Материјал : Надворешниот100% ЕКО СТП Кожа, Внатрешниот100% Водоотпорни Најлон Димензии : L*H*W : 13×7×12 инчи Тежина : 2.2 LBS Рамо ремени должина : 18.5 инчен 33 инчен околу Шетач ремени должина : 12.6 инчен (Макс) во Задниот џеб : 11x12 инчи(H*W) Големи изолирани џеб : 6 инчен дијаметар д-Р Браун бебе шише Менување на Подлога : 11.5 x20 инчи ☞【Можете да не контактирате доколку имате било каков проблем на вашиот производ.】 Удобен Дизајн : МФ продавница ранец посветат да ви помогне слободни својата рака и да ги задржи сите бебе essentials, сè си има свое место. ❀ 2 Изолирани Џебови Задржи вашето бебе шише и храна на саканата температура. ❀ Големи Назад ОдделВнимателен Дизајн за бизнис мајка, за да го држете вашиот i Pad или таблет. ❀ Монтажни Ранец РемениТоа може да се одделат и скриени во задниот џеб. ❀ Шетач Ремени& Рамо РемениЛесно да го закачите на шетач за hands-free сметководствена.Тоа може, исто така, како рамо/крст-тело пелена торба. ❀ 2 страна патент џебовиЧувајте ги вашите мали нешта безбедно, се направи тоа практично за родителите да ги продавница слушалка, пари, пари. ❀ 11 одделно складирање џебовиГлавната преграда, 6 надворешните џебови и 5 внатрешните џебови.Многу простор и џебови, можете лесно може да се организира пелена,бебе облека, влажни & сува облека и крпа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите