.

.

Arredamenti Италија AR_IT - 625 STIROMANICHE sleeveboard Завршувањето на Цреша Дрво.

Arredamenti Италија AR_IT - 625 STIROMANICHE sleeveboard Завршувањето на Цреша Дрво.

мислење на клиентот:

DEN 2157.60
Достапност
Во достапна форма

Масивна дрвена структура план за Работа во traforated метал нето.Ексклузивно чист памук капак.Не се лизга гумени нозе Лесно да се затвори.Доставени веќе се собрани.ДИМЕНЗИИ : ОТВОРЕНА L54 x H16 x P14 cm.ЗАТВОРЕНА 54 x 16 x 7 cm.Оригиналниот направени во Италија,целосно изработени и производот јас ARREDAMENTI ИТАЛИЈА ГРУПА S. R. L. На Arredamenti Италија пеглање додатоци : не само пеглање одбори, но сите треба да железо секој детал од вашата облека во секое време.Ракавот ironer модел е дизајниран специјално за напорен пеглање на ракавите.Со својата цврста бука структура и galvanised метална површина, тоа е лесно да се затвори и да ги преземат за да ја локацијата каде што е потребно.Опремени со памук поставата и полиестер клип за да се олесни пеглање.Компанијата : Arredamenti Италија Група srl е добро воспоставени компанија на пазарот од 1955 година, која денес е солидна индустриска компанија која ги комбинира најважните софистицирана технологија со внимание на детали и artisanal страст.Уметничките традиција и дозволува на компанијата да се state-of-the-art производи со внимание до најмалите детали, со модерен и современ дизајн.Сите материјали кои се користат во производството на производите се на италијански потекло и одбраната, еден по еден со цел да се добие највисоки стандарди за квалитет, добивање на производи уникатен и баран.Уверение солидна beechwood ICILA-ЦОЦ-000082 се користи за производство на производи во согласност со FSC меѓународните стандарди за заштита на шумски области, што гарантира нивната уништување на шумите во однос на одржување на редовни еколошки развој, со континуирано пошумување на овие области.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите