.

.

Robic Двоен Дисплеј Меморија Pedometer

Robic Двоен Дисплеј Меморија Pedometer

мислење на клиентот:

DEN 574.32
Достапност
Во достапна форма

Точно брои чекорите преземени до 100.000 и мерки за растојание. 7 ден меморија се потсетиме на резултатите.Покажува повеќе резултатите заедно.Автоматски пати времето поминато одење, трчање или пешачење.Пресметува калории расходи.На M319 истовремено покажува чекор контра во големи цифри со други важни резултати : растојание, време поминато и калории расходи.Да ги следи вашите резултати дневна или акумулираат со текот на времето.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите