.

.

Power Plate My5 Вибрации Тренер (Продолжува)

Power Plate My5 Вибрации Тренер (Продолжува)

мислење на клиентот:

DEN 1260.00
Достапност
Во достапна форма

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .Целото тело вибрациона платформа.Безбеден и ефективен начин за да се одржи здравјето на било која возраст.Подобрување на метаболизмот за губење на тежината.Подобрување на основни сила, баланс и стабилност.Целото тело вибрациона платформа безбеден и ефективен начин за да се одржи здравјето на било која возраст, Подобрување на метаболизмот за губење на тежината се Подобри основни сила, баланс и стабилност Слободни виртуелна Личен Тренер со Your Trainer СТАН (достапна за i OS и Android) Power Plate е глобалната водечките vibrating платформа да ви помогне да се ПОДГОТВАТ побрзо, се ИЗВРШИ подобро и ЗАКРЕПНЕ побрзо.Power Plate ги прави да се чувствуваат подобро со стимулирање природни рефлекси, зголемување на мускулна активација, и за подобрување на циркулацијата.Power Plate ги подобрува било движење, едноставни или сложени, обично се остваруваат на теренот.Подобрување на Основни Сила, намалување на целулитот, го зголемуваат издржливоста и енергија, подобрување на метаболизмот, ја зголемува циркулацијата и флексибилност.Power Plate е изборот на врвот на професионални спортски тимови и фитнес центри низ светот.Забрзување на резултатите од вашиот почетен тренингот со Power Plate my5, од индустриски лидер во целото тело вибрации технологија.Кога сакате револуционер, ниско-стрес вежби и рехабилитација решение дома, Power Plate my5 испорачува со Напредна Технологија на Вибрации.Овој елегантен и стилски, вибрациона плоча ви помага да го зголеми вашето здравје во малку, како и 30-минути дневно, три дена во неделата.Три фреквенција options помеѓу 30-40 Hz им овозможи на повеќе персонализација додека поголем плоча површината ви дава повеќе простор да се движат.Дополнителни функции вклучувајќи и пре-програмирани за брз старт на копчиња, далечински контрола на оперативниот сите вежба позиции и повисока max оптоварување make it easy for anyone во секој фитнес ниво да го живеат животот на нивниот целосен потенцијал.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите