.

.

Ролан Кокосово Млеко Кошер, 1-ounces (Пакување of12)

Ролан Кокосово Млеко Кошер, 1-ounces (Пакување of12)

мислење на клиентот:

DEN 775.92
Достапност
Во достапна форма

Производ на Тајланд, Пакет на 12. Класичен Кокосово Млеко Lait Де Коко.Се тресат Добро пред употреба.Им служи на Многу студено.Состојки : Кокосово Млеко, Вода, Polysorbate 60 (Emulsifier), Guar Заболување (Thickener), Натриум Metabisulfite (Конзерванс).Ролан Кокосово Млеко се врши по положувањето кокосово месо преку grater и потоа крцкањето тоа да се отстрани на млечниот течност која е thinned со вода.Млекото е мазна и дебели со непретенциозен,малку сладок вкус.Нашата мисија е да се биде лидер во увоз и маркетинг супериорен квалитет специјалност храна, под нашите Ролан бренд, и да се изврши во сите области на нашата организација на нивоа кои ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти.Ние се стремиме да се поттикне отворена култура на чесност, почит и гордост, и ние работиме секој ден за да се постигнат највисоките стандарди на изведба, со вработување на најдобрите принципи, технологии и персонал.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите