.

.

DYNWAVE 2Roll/1000Pcs самолепливи Етикети Водоотпорен Налепници Деца DIY Ѕид Decals

DYNWAVE 2Roll/1000Pcs самолепливи Етикети Водоотпорен Налепници Деца DIY Ѕид Decals

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

2.5 cm/ 1inch Дијаметар круг во облик на налепници, 500 лепило етикети во ролна.Додавање на романтична допир да вашиот подарок.Додадете личен допир на било која картичка или канцелариски материјал.Совршена како етикети за вашиот рачно изработени занаетчиски, храна подароци, хартија, занает, симпатична корист заптивки.Одлично да се користи на коверти, кеси, ткиво, кутии.Широко се користи за одмор, свадба, забава, birthay и друга прилика.Опис : - 2.5 cm/ 1inch Дијаметар круг во облик на налепници, 500 лепило етикети во ролна. - Додавање на романтична допир да вашиот подарок.Додадете личен допир на било која картичка или канцелариски материјал. - Совршени како етикети за вашиот рачно изработени занаетчиски, храна подароци, хартија, занает, симпатична корист заптивки. - Одлично да се користи на коверти, кеси, ткиво, кутии. - Широко се користи за одмор, свадба, забава, birthay и друга прилика.Спецификација : - Материјал : Хартија - Налепница Дијаметар : Прибл. 25мм / 1 Inch Package Вклучува : 2 Ролни (1000 Парчиња) Labels Stickers Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите