.

.

Teeburon Tejano Пониски бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

Teeburon Tejano Пониски бар-код Налепница на Пакувањето x4 6x4

мислење на клиентот:

DEN 1504.80
Достапност
Во достапна форма

Налепница Со Teeburon.Лесен за употреба, едноставно кора и се применува.Изработен од винил.Одлично за подарок идеја и 100% гаранција за квалитет.Мерки 6 x 4 инчи.Ако ви се допаѓа Tejano Пониски Баркод налепници, и сакате да ги красат, вашиот автомобил, вашата канцеларија, вашиот велосипед, ја вашата врата, или на било кое место со нив, тогаш нашата Tejano Пониски Баркод налепници се совршени за вас.Дигитално печатени отпорни на винил, тие доаѓаат во пакети од 4 единици.Едноставно тргни ги исклучи и држи ги насекаде каде што сакате.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите